Předám Vám moje zkušenosti


     Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Předností mojí autoškoly je mnohaletá zkušenost v oboru silniční dopravy. Tuto jsem získal v dobách mého působení u Policie ČR, kde jsem pracoval jako policista, zařazený na Skupině dopravních nehod. Mojí náplní práce bylo šetření dopravních nehod. Po dvaceti letech jsem od Policie ČR odešel a nyní bych chtěl předat maximum mých zkušeností se silniční dopravou uchazečům o řidičské oprávnění. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému z uchazečů o řidičský průkaz.

Jak provádíme praktický výcvik

V prvních dvou hodinách se na cvičišti naučíme základní dovednosti, rozjezd, zastavení vozidla, zapínání ukazatelů směru jídy atd.

V dalších pěti hodinách se budeme s vozidlem pohybovat po komunikacích s mírným provozem. V těchto hodinách se naučíme ovládat vozidlo v rychlostech blížících se maximální povolené rychlosti, vždy však dle schopností uchazeče. V jedné z těchto hodin si projedeme serpentiny vedoucí do obce Vranov nad Dyjí.

V následujících dvanácti hodinách se budeme postupně pohybovat po komunikacích se zvýšeným provozem tzn. jízda ve městě, nejprve po okrajových částech, později ve středu města.

V posledních devíti hodinách se již budeme věnovat výhradně jízdě v hustém provozu, ve městě. Součástí těchto hodin bude také nácvik couvání, otáčení a parkování vozidla.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.